ŁTS Łabędy gościł dzisiaj w Przyszowicach, gdzie zmierzył się z miejscową Jednością. Warunki pogodowe dopisały i sobota była słoneczna. Niestety frekwencja niektórych zawodników w ostatnich tygodniach jest bardzo słaba, przez co trener Marek Reichelt od wielu spotkań ma problem ze skompletowaniem składu, a o ławce rezerwowych nie wspominając. Do łabędzian dołączył nowy zawodnik Michał Mora (poprzednia drużyna KS Górnik Sosnowiec), który w przeszłości grał już w ŁTS.

Początek spotkania był w miarę wyrównany, niestety około 12 minuty po błędzie obrony gospodarze objęli prowadzenie. Nie minęło 10 minut i straciliśmy drugą bramkę. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy Łukasz Bałuszyński strzelił pierwszą bramkę dla ŁTS. Ogólnie w pierwszej połowie obie drużyny mogły strzelić dużo więcej bramek. Dwie ciekawe sytuacje miał Piotr Sigmundzik, który najpierw zmusił bramkarza gospodarzy do ogromnego wysiłku celując w prawe okienko, a później był bliski strzelenia bramki głową.
Druga połowa zaczęła się od szybkiej bramki strzelonej przez gospodarzy, którzy od 49 minuty prowadzili już 3:1. Jedność strzelała kolejne bramki w 62 oraz 65 minucie. Zaczęło to przypominać niechlubny mecz z poprzedniego sezonu, gdy ŁTS przegrał z Jednością 7:0. Sytuacja zmieniła się w 72 minucie, gdy sędzia podyktował rzut karny dla łabędzian, a wykorzystał go Łukasz Bałuszyński zmieniając wynik na 5:2. Sześć minut przed końcem spotkania ponownie Balu zaskoczył bramkarza gospodarzy umieszczając głową piłkę w siatce – bramkarz nawet nie drgnął. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Jedności 32 Przyszowice 5:3, mimo iż łabędzianie walczyli do końca, a sytuacji po każdej ze strony było mnóstwo.

Galeria w wyższej rozdzielczości.

Skład ŁTS Łabędy:
Opiela Mateusz, Rafał Perczyński, Damian Pająk, Jan Goryczka, Sławomir Kantor, Piotr Sigmundzik, Dawid Majerowski, Adam Bielec, Łukasz Bałuszyński, Daniel Gorlicki, Michał Mora.
Rezerwa: Patryk Teter, Mariusz Kwaśniok, Marcin Kafanke

Zmiany:
63" Patryk Teter <-> Daniel Gorlicki
85" Marcin Kafanke <-> Michał Mora
85" Mariusz Kwaśniok <-> Piotr Sigmundzik
Kartki:
37" Daniel Gorlicki (żółta)
55" Piotr Sigmundzik (żółta)

Foto: Antek

You have no rights to post comments

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: