Oficjalny Serwis Klubu

W ramach 23 kolejki Majer A Klasy, ŁTS Łabędy podejmował w Wielką Sobotę na własnym stadionie Ruch Kozłów. Piękna pogoda, świąteczny nastrój oraz dobra forma Łabędzian przyciągnęła tego dnia na stadion sporo kibiców, którzy oczekiwali na kolejny dobry występ swojej drużyny.

Piłkarze kibiców nie zawiedli, aczkolwiek należy uczciwie przyznać, że mecz nie był porywającym widowiskiem. Przez pierwsze piętnaście minut zawodnicy obu drużyn nie zachwycali swoją grą. Nieciekawy okres gry uratował Rafał Adamczyk strzelając gola po rzucie wolnym z okolicy pola karnego. W 32 minucie dwie świetne okazje miał Rafał Kucza, jednak to nie był dzień naszego napastnika. Pod koniec pierwszej połowy Łabędzianie podkręcili tempo, czego efektem były dwie szybkie akcje zakończone bramkami – kolejno na listę strzelców wpisywali się Sławomir Kantor i Damian Pająk. 3:0 do przerwy oznaczało, że piłkarze lidera w pełni kontrolują przebieg meczu. Początek drugiej części spotkania to w dalszym ciągu nieskuteczność i pech Rafał Kuczy, który marnował kolejne okazje. Chwilę słabości ŁTSu wykorzystali goście i w 59 minucie za sprawą Marcina Szuberta zdobyli bramkę honorową. To zadziałało na naszych piłkarzy jak płachta na byka. Do końca spotkania bezdyskusyjnie dominowali na murawie. Najpierw w 62 i 66 minucie próbował aktywny w środku pola Szymon Ignacek, jednak nieskutecznie. W 70 minucie Łabędzianie dopięli swego – po strzale Dłubały tor lotu piłki zmienił Mariusz Kwaśniok, a pięć minut później strzelanie zakończył Rafał Adamczyk zdobywając swoją druga bramkę tego dnia. Piłkarze ŁTS nie pozostawili złudzeń kto był tego dnia lepszy i pewnym krokiem zmierzają do celu jakim jest Mistrzostwo A-klasy.