Oficjalny Serwis Klubu

Dzisiaj tak jak w poprzednim meczu u siebie z Burzą Borowa Wieś ustawiliśmy sobie mecz już w pierwszej połowie spotkania, schodząc do szatni z wynikiem 3-0 prezentując ładny futbol i strzelając bramki po ładnych akcjach.

W II połowie kontrolowaliśmy w pełni sytuacje na boisku, tylko moment nieuwagi pozwolił gościom strzelić honorowa bramkę, a nam zabrakło trochę skuteczności, bo sytuacji było w tym meczu bardzo dużo by wygrać jeszcze wyżej niż 5-1. Cieszy powrót do drużyny Tomka Kasprzika, Rafała Adamczyka i Olka Tkachuka, którzy zagrali w tej rundzie po raz pierwszy. Dzisiaj dorzuciliśmy więc do świątecznego koszyczka zasłużone 3 punkty i możemy się udać na świąteczny wypoczynek bardzo zadowoleni. Dziękujemy również kibicom za liczne przybycie na mecz.