Oficjalny Serwis Klubu

Ligowy terminarz w spotkaniu 24 kolejki skierował nas do Sierakowic, na potyczkę z miejscowym Startem. Gospodarze w rundzie wiosennej nie doznali jeszcze porażki,tak jak i nasza drużyna. Wiadomo było że mecz nie będzie należał do łatwych, choćby za sprawą boiska, które jest bardzo małe i wąskie – linia pola karnego graniczyła z linią autową.

Już w 6 minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Janczarka, jednak długo takim wynikiem nie cieszyli się miejscowi. ŁTS szybko odpowiedział bramką Szymona Ignacka. Podbudowani tym trafieniem przeprowadzamy jeszcze kilka akcji, w końcu udało się wyjść na prowadzenie w tym meczu, tym razem na listę strzelców wpisał się Rafał Kucza. Na przerwę schodzimy z prowadzeniem.

Wiedząc że taki wynik nie jest bezpieczny szukamy okazji do podwyższenia. Okazja trafiła się w 53 minucie, gdzie po zagraniu ręką w polu karnym arbiter dyktuję rzut karny, niestety Sławomir Kantor nie wykorzystał okazji do podwyższenia wyniku,miejscowy bramkarz wyczuł intencję naszego kapitana. Kilka minut później kolejny rzut karny, tym razem dla gospodarzy, po faulu Rafała Adamczyka, jedenastkę na bramkę zamienia Piewko, i mamy remis. Warto zaznaczyć że w tym spotkaniu, działy się ''cuda'', a to za sprawą arbitra głównego, odgwizdywał sytuację, które chciał widzieć - od razu przypomina się spotkanie w Rudnie. W międzyczasie w naszej drużynie następują dwie zmiany, boisko opuścili – Rafał Kucza oraz Damian Pająk, w ich miejsce pojawili się Kamil Wyciślik oraz Oleksand Tkachuk. W końcówce spotkania gospodarze obejmują prowadzenie po bramce Urbańczyka. Nie załamując się oraz grając w osłabieniu, po dwóch żółtych,a w konsekwencji czerwonej kartce dla Krzysztofa Dłubały, gramy do końca i szukamy szansy na wywalczenie remisu w tym spotkaniu. W 93 minucie cenny punkt dla naszej drużyny ratuje Rafał Adamczyk, tym samym uciszając miejscowych, którzy świętowali już zwycięstwo.

Skład ŁTS Łabędy

Lawacz - Adamczyk, Goryczka, Sigmundzik, Pająk (80' Wyciślik), Dłubała, Kantor (K), Ignacek, Kucza (75' Tkachuk), Majerowski, Gogolok.

GALERIA

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: