Oficjalny Serwis Klubu

W tym tygodniu swoje mecze rozgrywali trampkarze oraz młodziki ŁTS Łabędy. W obu spotkaniach górą byli nasi młodzi zawodnicy. Więcej o spotkaniach w artykule.

Mimo niesprzyjającej aury w poniedziałek ligową kolejkę rozgrywali młodziki prowadzone przez trenera Dawida Majerowskiego. Na własnym boisku podejmowali rówieśników z Wielowsi. Pierwsza połowa okazała się lepsza dla gości, którzy na przerwę schodzili z wynikiem 1:2. Po zmianie stron rolę się odwróciły i nasza drużyna przejęła inicjatywę, najpierw doprowadzili do remisu, a później wychodząc na prowadzenie. Ostatecznie pokonując Tęcze Wielowieś 4:3.

bramki dla naszych młodzików zdobywali: Bryan Płoński, Mateusz Gibki, Paweł Primus x2.

Drugie zwycięstwo w tej rundzie zanotowali podopieczni Tomasza Kasprzika. W spotkaniu 4 kolejki Trampkarzy C1 wygrali na wyjeździe z KS AP Gliwice

Skład ŁTS Łabędy:

Koprowicz Bartosz - Stempień Mateusz, Musioł Kacper,Cyran Kuba, Czauderna Michał - Smuga Adam, Napierała Adrian, Senk Szymon, Urbańczyk Paweł - Polok Marcel, Pardyła Paweł.

Ponadto zagrali: Bednarek Mikołaj, Ludwig Dawid, Polefka Mateusz, Szmidchen Kacper.

Komentarz trenera Tomasza Kasprzika.

Drugie zwycięstwo pomimo okrojonego w dzisiejszym dniu składu na pewno cieszy, był to dosyć wyrównany i ciężki mecz dla nas, tym bardziej że po pierwszej połowie musieliśmy gonić wynik , ponieważ przegrywaliśmy 1:0. Staramy się rozgrywać piłkę i zaczyna wychodzić nam to coraz lepiej, pomimo niepowodzeń próbujemy to uparcie robić i bardzo mnie to cieszy

I myślę ,że będzie teraz już tylko lepiej. Mamy też nadzieje, że te 2 zwycięstwa będą początkiem dłuższej serii zwycięstw albo przynajmniej serii meczów bez porażki.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: