Oficjalny Serwis Klubu

W sobotnie popołudnie w ramach 29 kolejki nasza drużyna udała się do Pilchowic, gdzie gościnnie swoje mecze rozgrywa Orzeł Stanica. Co ciekawe ostatni raz w Pilchowicach gościliśmy w sezonie 2002/2003 w ramach Pucharu Polski, pokonaliśmy wtedy Victorię 1:6.

Wracając do sobotniego pojedynku nasza drużyna jechała z konkretnym założeniem, zwycięstwo i kolejny krok do awansu. Cel został w stu procentach zrealizowany. W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na trybunach o dziwo nie obejrzeli żadnej bramki, gospodarze byli w defensywie i liczyli na kontry, które tego dnia skutecznie przerywamy. Po zmianie stron to już jednostronne widowisko, prowadzenie w tym spotkaniu dał nam Krzysztof Dłubała w 50 minucie. Kolejne dwa trafienia dokłada kapitan łabędzkiej jedenastki Sławomir Kantor. Dwie minuty później na boisku pojawił się Damian Pająk, który w 74 minucie postawił kropkę nad ''i'' zdobywając czwartą bramkę. Do końca rozgrywek pozostało już tylko 5 kolejek, nie da się już tego zepsuć ;)

 

Skład ŁTS Łabędy

Lawacz - Sigmundzik, Adamczyk,Gogolok, Kwaśniok (57'Pająk), Majerowski, Kantor, Ignacek, Goryczka, Wyciślik (63'Magiera), Dłubała (74'Gorlicki).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: