Oficjalny Serwis Klubu

W sobotnie popołudnie rozegrana została seria gier 31 kolejki. Nasza drużyna pojechała do Żernicy, na spotkanie z tamtejszym Naprzodem.

Początek spotkanie świetnie ułożył się dla podopiecznych trenera Werońskiego, już w 5 minucie bramkę zdobywa Mariusz Kwaśniok. Podbudowani tym prowadzeniem szukamy kolejnych okazji do podwyższenia wyniku, niestety brakowało skuteczności i dobrego wykończenia. Gospodarze doprowadzają do wyrównania w 29 minucie bo błędzie naszych obrońców, źle wybita piłka trafia wprost pod nogi Sokołowskiego,a ten strzałem z 15 metrów pokonuje Kasprzika.

W drugiej odsłonie nadal przeważamy na boisku, lecz nie potrafimy tego udokumentować bramką, dobre spotkanie rozgrywał bramkarz gospodarzy, który wybronił kilka ciekawych sytuacji. W 79 minucie w polu karnym faulowany był Kamil Wyciślik, arbiter główny wskazał na wapno. Wydawało się że to już tylko formalność, niestety Rafał Adamczyk nie wykorzystał rzutu karnego – piłka trafiła w słupek. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, obie jedenastki mogły dopisać sobie po jednym punkcie. Nam ten jeden punkt dał awans do ''okręgówki'' na trzy kolejki przed końcem rozgrywek.

Skład ŁTS Łabędy

Tomasz Kasprzik – Jan Goryczka, Rafał Adamczyk, Piotr Sigmundzik, Piotr Gogolok (82 min. Kamil Pawlik), Szymon Ignacek, Krzysztof Dłubała (K), Łukasz Magiera (59 min. Daniel Gorlicki), Dawid Majerowski, Damian Pająk (7 min. Adami Bielec (77 min. Marcin Kafanke)), Mariusz Kwaśniok (67 min. Kamil Wyciślik).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: