Oficjalny Serwis Klubu

W sobotę 14 września w ramach 6 kolejki Ligi Okręgowej do Łabęd zawitała Tęcza Wielowieś. Łabędzianie do tej pory grają w kratkę, jednak przy Fiołkowej czują się jak w twierdzy, gdzie nie przegrali w meczu ligowym od 29 września 2018 roku. Również tym razem odprawili gości z kwitkiem wygrywając pewnie 2:0, a ich zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone.

Już w 1 minucie bliski szczęścia był Dawid Majerowski po wrzutce Przemysława Kwaśniewskiego, ale jego strzał głową był minimalnie niecelny. Napór ŁTSu w pierwszych minutach nie słabł, a jego efektem był gol w 13 minucie Rafała Kuczy, który przejął odbitą piłkę na wysokości 15 metra i strzelił nie do obrony. 4 minuty później Rafał Kucza miał szansę podwyższyć prowadzenie, ale jego strzał z dystansu był niecelny. Goście z rzadka pojawiali się pod naszą bramką, ale za każdym razem nie mieli sposobu na pokonanie Kasprzika, który wychodził zwycięsko z pojedynków w z Marcinem Burdą w 22 minucie i Wojciechem Gałą w 64. Jeszcze przed przerwą wynik ustalił Sławomir Kantor, który wykończył strzałem głową świetną akcję i dośrodkowanie z prawego skrzydła. Druga połowa nie zmieniła ani wyniku, ani obrazu gry. Łabędzianie kontrolowali grę raz po raz niepokojąc bramkarza gości. Godne odnotowania były strzały Przemka Kwaśniewskiego z 66 minuty i Piotra Sigmundzika z 83 minuty. Przed nami mecz wyjazdowy w Orzechu z miejscowym Sokołem, w którym liczymy na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.