Paweł Giemza x2

Kadra:
Szymon Pruszko, Kacper Pomorski, Mikołaj Krystek, Maksymilian Roesner, Michał Gajowczyk, Dariusz Wojtowicz, Oskar Pardyla, Dawid Sośniak, Stanisław Lisewski, Paweł Giemza, Miłosz Stawarczyk, Piotr Pieczka, Antoni Broja, Krzysztof Sęczkowski

Komentarz Trenera T. Pawlika:
W pierwszym przegranym meczu 3:6 z Concordią Knurów było widać skutki pandemii (przerwa w treningach), w drugim meczu z AP Team Gliwice było już widać progres. Prowadząc 1:4 do przerwy chłopaki chyba uwierzyli, że ten mecz jest już wygrany, lecz spotkanie trwa dwie połowy, a nie jedną. Gospodarze szybko doprowadzili do remisu, następnie wyszli na prowadzenie, my odpowiedzieliśmy bramką na 5:5. Ostatecznie spotkanie przegrywamy 6:5, Team strzela bramkę w ostatniej akcji meczu.
I w końcu nadchodzi dzisiejsza wygrana z APN Knurów. Mecz zaczął się dla nas bardzo dobrze, wychodzimy na prowadzenie. Następnie przeciwnicy doganiają nas i wychodzą na prowadzenie 2 bramkami. Po reprymendzie w przerwie meczu wychodzimy pierwszym składem, doprowadzamy do remisu i odskakujemy przeciwnikowi na dwie bramki. Druga połowa była pod naszą kontrolą. APN doskoczył do nas na jedną bramkę (6:5), lecz po ładnych akcjach zdobywamy jeszcze kolejne 3 bramki i ostatecznie wygrywamy ten mecz 9:5.